Plánované události

Květen 2024

28. Květen

Divadlo v MŠ

29. Květen

Sdílení AP

31. Květen

Zahradní slavnost

Červen 2024

5. Červen

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

5. Červen

Pedagogická rada

12. Červen

Sdílení AP

14. Červen

Návštěva pedagogického konzultanta

Mgr. Vendula Noháčová, návštěvy v hodinách + reflexe

17. Červen

Vícedenní výlety

19. Červen

Ekocentrum Vlašim

6. ročník

19. Červen

5 - denní poznávací zájezd do Anglie

žáci 2.stupně a Mgr. Aneta Toulová

25. Červen

1. Pomoc

28. Červen

Předávání vysvědčení

Červenec 2024

1. Červenec

Hlavní prázdniny

Proběhlé události

Květen 2024

17. Květen

Návštěva pedagogického konzultanta

Mgr. Vendula Noháčová, návštěvy v hodinách + reflexe

15. Květen

Setkání školního týmu PŠÚ

9. Květen

Zápis do MŠ

8. Květen

Státní svátek

Den vítězství

2. Květen

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

1. Květen

Státní svátek

Svátek práce

Duben 2024

24. Duben

Setkání školního týmu PŠÚ

24. Duben

Sdílení AP

21. Duben

6 - denní poznávací zájezd do Nizozemí

Žáci 2. stupně + Mgr. Darina Lebenská

17. Duben

Zápis do 1. třídy ZŠ

15. Duben

KD Blaník Vlašim

Divadelní představení v angličtině, 7. + 8. ročník

15. Duben

2. tripartitní schůzky

15. Duben

Divadlo v angličtině, Vlašim

6. ročník - John and Mary, 7. + 8. ročník - Peter Black 2

12. Duben

Kino Benešov „Planeta Země - Kambodža"

12. Duben

Pedagogický konzultant

Mgr. Vendula Noháčová, návštěvy v hodinách + reflexe

9. Duben

Setkání lídrů základních škol zapojených v PŠÚ

Pomáháme školám k úspěchu - u nás ve škole

4. Duben

Kurz přežití ve světe financí

Projektový den 8. + 9. ročník, 6 vyučovacích hodin

3. Duben

Pedagogická rada

3. Duben

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

3. Duben

Kurz přežití ve světe financí

Projektový den 6. + 7. ročník, 6 vyučovacích hodin

2. Duben

Kurz přežití ve světe financí

Projektový den 4. + 5. ročník, 5 vyučovacích hodin

1. Duben

Státní svátek

Velikonoční pondělí

Březen 2024

29. Březen

Státní svátek

28. Březen

Velikonoční prázdniny

MŠ v provozu

28. Březen

J. Kršňák (zklidňovatel digidětí a digidospělých, autor knihy Digiděti)

Besedy s žáky od 3. ročníku (dvouhodinové), beseda pro učitele - odpoledne

25. Březen

J. Kršňák (zklidňovatel digidětí a digidospělých, autor knihy Digiděti)

Beseda pro rodiče ve škole

23. Březen

Velikonoční výstava

V tělocvičně naší školy

23. Březen

Přijímačky s nadhledem

20. Březen

Setkání školního týmu PŠÚ

19. Březen

Den kreativity

Velikonoční tvoření

11. Březen

Jarní prázdniny

MŠ v provozu

9. Březen

Přijímačky s nadhledem

8. Březen

Pedagogický konzultant Mgr. Vendula Noháčová

Návštěvy v hodinách + reflexe

7. Březen

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

2. Březen

Přijímačky s nadhledem

1. Březen

10. Plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

Únor 2024

29. Únor

Preventivní programy městské policie Benešov

Napříč ročníky

28. Únor

Setkání školního parlamentu

28. Únor

Preventivní programy městské policie Benešov

Napříč ročníky

24. Únor

Přijímačky s nadhledem

23. Únor

8. plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

22. Únor

Bruslení

8. + 9. ročník

21. Únor

Setkání školního týmu PŠÚ

21. Únor

Bruslení

6. + 7. ročník

19. Únor

3. literární kavárna

Ve třídě 1. ročníku

19. Únor

9. plavání

MŠ + 2. a 3. ročníku - náhradní termín za 28. 2. 2024

17. Únor

Přijímačky s nadhledem

17. Únor

Pedagogický konzultant Mgr. Vendula Noháčová

Návštěvy v hodinách + reflexe

16. Únor

7. Plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

14. Únor

Bruslení 8. + 9. ročník

12. Únor

Divadlo V Dlouhé

Obě MŠ, odjezd od školy 7:10, návrat ca 12:00

10. Únor

Přijímačky s nadhledem

9. Únor

6. plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

8. Únor

Školní zralost

Setkání s rodiči předškoláků ve třídě MŠ SLuníčka, zúčastní se také paní učitelky MŠ, školní psycholožka PhDr. Radmila Pikorová, ZŘ pro 1. stupeň Mgr. Darina Lebenská

7. Únor

Návštěva domova seniorů Vlašim

5. ročník

3. Únor

Přijímačky s nadhledem

2. Únor

Pololetní prázdniny

MŠ v provozu

Leden 2024

31. Leden

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

13:30

31. Leden

Předávání vysvědčení za 1. pololetí

31. Leden

Ekocentrum

8. ročník, celý den

29. Leden

Lyžování

MŠ + 2. ročník ZŠ

27. Leden

Přijímačky s nadhledem

8 – 14 hod.

26. Leden

5. plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

25. Leden

MŠ Vrabčáci - školní zralost

metodická návštěva školní psycholožky

25. Leden

Setkání školního parlamentu

8 hod.

24. Leden

Setkání školního týmu PŠÚ

15:15

24. Leden

Sdílení AP

7:00

22. Leden

MŠ Sluníčka

školní zralost, metodická návštěva školní psycholožky

20. Leden

Přijímačky s nadhledem

8 – 14 hod.

19. Leden

4. plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

18. Leden

Beseda o šikaně pro rodiče

Bc. Jan Koláčný, od 16:00 ve škole

17. Leden

Pedagogická rada

15:15

15. Leden

2. literární kavárna

ve třídě 1. ročníku, od 16:30

14. Leden

Lyžařský výcvik

odjezd od školy 8 – 8:30 hod., Lubomír Zajíček DiS., Jan Kučera

12. Leden

3. plavání

MŠ + 2. a 3. ročník

10. Leden

Protigrogový vlak „Revolution train“

8. + 9. ročník, Praha od 9 hod.

10. Leden

Bruslení

6. + 7. ročník

3. Leden

Jdeme do školy ☺

Prosinec 2023

23. Prosinec

Vánoční prázdniny

22. Prosinec

Ředitelské volno

21. Prosinec

Vánoční nadílka na třídách

21. Prosinec

Setkání školního parlamentu

8 hod.

20. Prosinec

Spaní ve škole

6. ročník

20. Prosinec

Bruslení

6. + 7. ročník

20. Prosinec

Florbalový turnaj „Paleček Cup“

1. stupeň, organizace Mgr. L. Pěnkava

19. Prosinec

Florbalový turnaj „Paleček Cup“

2. stupeň, organizace Mgr. L. Pěnkava

15. Prosinec

2. plavání

MŠ + 2. a 3. ročník, odjezd 7:35, návrat cca 10:45

12. Prosinec

Exkurze do ISŠT a SOŠ a SZŠ v Černoleské

9. ročník, TU Z. Polyaková, VP Mgr. D. Lebenská

11. Prosinec

Sciotesty

8. ročník – čtenářská gramotnost

9. Prosinec

Prodejní výstava Lega, ve škole

od 9 hod.

8. Prosinec

Pedagogický konzultant Mgr. Vendula Noháčová

8 – 13, návštěvy v hodinách + reflexe

8. Prosinec

1. Plavání

MŠ + 2. a 3. ročník, odjezd 7:35, návrat cca 10:45

6. Prosinec

Pedagogická rada

15:15 hod.

1. Prosinec

Vánoční potěšení 5

od 15 hod.

Listopad 2023

30. Listopad

Exkurze do SPŠ Vlašim

9. ročník, TU Z. Polyaková + VP Mgr. D. Lebenská, 8 – 11:00

30. Listopad

Seminář podpůrná opatření a doporučení ŠPZ

15:00, lektor: školní psycholožka PhDr. R. Pikorová

30. Listopad

Sdílení AP

7:00

29. Listopad

Porada k adventnímu potěšení 5

15:15

29. Listopad

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

13:30

28. Listopad

Den kreativity

velikonoční tvoření, celá ZŠ 9 – 11:40 hod.

28. Listopad

Preventivní besedy pro žáky 2. stupně

nprap.. J. Bican vrchní komisař (Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Kancelář ředitele krajského ředitelství Oddělení tisku a prevence, Benešov)

28. Listopad

Velikonoční tvoření v MŠ Vrabčáci

6. ročník

23. Listopad

Profi testy

9. ročník, ŠPSy PhDr. R. Pikorová

23. Listopad

Schola Pragensis

veletrh středních a vyšších odborných škol v Kongresovém centru Praha - pro 8. a 9. ročník

17. Listopad

Státní svátek

16. Listopad

Bruslení

8. + 9. ročník

15. Listopad

Setkání školního týmu PŠÚ

15:15

15. Listopad

Bruslení

6. + 7. ročník

15. Listopad

Zakončení projektu – prezentace

5. ročník, návštěva rodičů

13. Listopad

Návštěva knihovny ve Vlašimi

5. ročník, Ing., Mgr. D. Krupková, M. Šíchová

10. Listopad

Pedagogický konzultant Mgr. Vendula Noháčová

8 – 13, návštěvy v hodinách + reflexe

10. Listopad

Svatý Martin v ŠD

aktivity na zahradě

9. Listopad

Setkání ředitelů ZŠ z Benešovska u nás ve škole

návštěvy v hodinách, diskuze. 9 – 12 hod.

8. Listopad

Setkání školního parlamentu

8 hod.

6. Listopad

Muzeum Karla Zemana v rámci zakončení projektu Pravěk, Praha

1. a 2. ročník

3. Listopad

Exkurze do SOU Jana Nohy Benešov

8. ročník, TU Mgr. J. Zárubová + VP Mgr. D. Lebenská, 8 – 11:40

2. Listopad

1. tripartitní schůzky

1. Listopad

Exkurze do sou jana nohy Benešov

9. ročník, TU Z. Polyaková + VP Mgr. D. Lebenská, 8 – 11:40

1. Listopad

Klub mladého diváka

od 4. VH, Praha, Mgr. J. Zárubová, Z. Polyaková

Říjen 2023

26. Říjen

Podzimní prázdniny

25. Říjen

Setkání školního týmu PŠÚ

15:15

25. Říjen

Ekocentrum Vlašim

3. ročník

25. Říjen

Sdílení AP

7:00

24. Říjen

Nácvik evakuace + SDH

9:00

23. Říjen

Preventivní besedy pro žáky 1. stupně

nprap.. J. Bican vrchní komisař (Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Kancelář ředitele krajského ředitelství Oddělení tisku a prevence, Benešov)

19. Říjen

Výlet do Tábora

čokoládovna + zoo, ŠD

18. Říjen

Burza středních škol na Benešovsku

KD Karlov v Benešově, 8. + 9. ročník

17. Říjen

Konference pro asistenty pedagoga

Praha, konference + workshopy, 9 – 16 hod.

16. Říjen

Prezentace SPŠ Vlašim

9. ročník, 12:30

13. Říjen

Dopravní hřiště Benešov

jízdy, 4. + 5. ročník, 9 – 12 hod.

13. Říjen

Preventivní beseda – 9. ročník

nprap. J. Bican vrchní komisař (Krajské ředitelství policie středočeského kraje, Kancelář ředitele krajského ředitelství, Oddělení tisku a prevence, Benešov), 8 – 10 hod.

11. Říjen

Den evropských jazyků

OA Vlašim, 9. ročník, TU Z. Polyaková + B. Palečková

6. Říjen

Pedagogický konzultant Mgr. Vendula Noháčová

8 – 13 návštěvy v hodinách + reflexe

5. Říjen

Divadlo v MŠ

9:00

4. Říjen

Setkání užšího školního týmu PŠÚ

13:30

4. Říjen

Projekt PRAVĚK

4. + 5. ročník, školní zahrada, od 9:00

3. Říjen

Projekt PRAVĚK

trojročí (1. + 2. + 3. ročník), školní zahrada, od 9:00

Září 2023

29. Září

Ředitelské volno

28. Září

Státní svátek

Den české státnosti

27. Září

1. pomoc – MŠ i ZŠ

8 – 11 hod.

25. Září

Sdílení AP

7:00 + školní psychol. PhDr. R. Pikorová

21. Září

Divadélko pro školy Hradec Králové

8 – 10:00 MŠ + 1. stupeň: Pohádky z našeho statku, 2. stupeň: Divadelní učebnice, 60Kč/žák, v tělocvičně

19. Září

PŠÚ (Pomáháme školám k úspěchu) setkání lídrů v ZŠ Kunratice,

ŘZŠ Mgr. D. Kalinová, ZŘŠ Mgr. D. Lebenská

13. Září

Adaptační pobyty pro 2. stupeň

7. Září

Zahajující společná rodičovská schůzka

16:00 v tělocvičně a poté na třídách

5. Září

Zahájen provoz ŠD/ŠK

TU a AP na třídách, do 11:40

1. Září

Zahájení školního roku 2023 – 2024

TU a AP na třídách, do 9:40