«

»

Pro 05 2017

Print this Příspěvek

Americké Vánoce – české Vánoce

Vážení a milí rodiče,  jasně vnímáme důležitost podpory českých tradic u všech našich dětí a uvědomujeme si také velký vliv amerických Santa Clausů prostřednictvím televize, zboží, reklam. Rozhodli jsme se proto o porovnání Vánoc u nás a v Americe v rámci výuky anglického jazyka, který mají děti od prvního až do devátého ročníku povinný. V pondělí 18. prosince proto proběhne ve škole den „amerických Vánoc s překvapením“ a ve středu 20. prosince zase tradiční české obdarovávání na třídách. Máme už ve třídách stromečky, betlémy i české koledy a našimi českými tradicemi žijeme celý advent.

Permanent link to this article: http://skolachotysany.cz/2017/12/americke-vanoce-ceske-vanoce/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *