«

»

Říj 22 2017

Print this Příspěvek

Vyjádření paní ředitelky k návštěvě ministra Štecha

Dne 18. 10. 2017 jsme na naší škole měli vzácnou návštěvu v podobě ministra školství pana profesora Stanislava Štecha.

Je to velmi chytrý a charismatický muž, který zasvěceně a dokonale zná úskalí svého resortu. Líbilo se mi, že splnil dané slovo a když se mu nepodařilo přijet na slavnostní otevření školy, přijel se za námi podívat v prvním volném termínu. Byl doslova dojat naší školou a my jsme zase byli dojatí jeho upřímností a přátelským přístupem. Víte, vždycky trochu pozapomeneme na to, jak SKVĚLOU ŠKOLU máme a pak si to uvědomíme, když někdo …je jedno, jestli pan ministr Štech, nebo státní tajemník pan Fryč, nebo paní hejtmanka Jermanová……řekne…tato škola je prostě kouzelná :). V tu chvíli si pak všichni řekneme….ANO, STÁLO NÁM TO ZA TO J…..MÁME KOUZELNOU ŠKOLU S VÝJIMEČNÝM OBSAHEM :)…ono i vyjádření pana ministra stojí za pochvalu, řekl, že místo jedné velké městské školy by raději vidět pět takových našich :)….jsme rádi, že máme dobrý zvuk, jsme rádi, že máme tak skvělé děti…jsme rádi, že se máme 🙂 :)….a máme se dobře :).

Hezké dny přeje Daniela Bukovská

P.S. nezapomeňte se podívat na fotky z návštěvy v naší fotogalerii 🙂

Permanent link to this article: http://skolachotysany.cz/2017/10/vyjadreni-pani-reditelky-k-navsteve-ministra-stecha/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *